Nowy numer 42/2019 Archiwum

Warsztaty liturgiczno-muzyczne

W czwartek 14 marca ruszają zapisy na muzyczne spotkanie w Świętej Lipce.

Od 1 do 5 maja potrwają warsztaty dla chórzystów i instrumentalistów. Zajęcia prowadzić będą Paweł Bębenek, Hubert Kowalski, s. Dolores Nowak oraz Leopold Twardowski.

Będzie to już 7. edycja wyjątkowego muzycznego spotkania. - Podczas warsztatów pracujemy m.in. nad utworami, które potem wykorzystamy w liturgii. Są to często opracowania utworów tradycyjnych, ale są również nowe utwory, na tyle proste, że uczestnicy mogą je potem wdrożyć w swoich scholach czy chórach. To pokazuje też innym, że muzyka w Kościele może być piękna i dawać wspaniałe doświadczenie - muzyka w liturgii to dźwięki i słowa, które powodują, że w sercach ludzi coś się zmienia i doświadczają Pana Boga - opowiada Justyna Kaliszewicz, organizatorka.

Zapisy na 7. edycję warsztatów rozpoczną się 14 marca o godz. 19. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny na stronie www.warsztatyswlipka.pl. Tam też będą umieszczone wszelkie informacje organizacyjne. Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisów nie należy odkładać na ostatnią chwilę - w ubiegłym roku miejsca zapełniły się w 20 minut.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL