Nowy numer 42/2019 Archiwum

Bezpłatne badania w Olsztynie już w sobotę

Akcję "Zdrowie pod kontrolą" organizuje Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

W najbliższą sobotę, 6 kwietnia, między 11.00 a 17.00 w Galerii Warmińskiej będzie można skorzystać z darmowych badań.

Między innymi będą wykonywane: mierzenie ciśnienia i poziomu cukru, test na obecność wirusa HC, EKG, mammografia, badanie spirometryczne, badanie ostrości wzroku, pomiar składu masy ciała i wydychanego tlenku węgla, badanie podologiczne, przegląd stomatologiczny i porady dietetyczne.

Ponadto zorganizowane będą stanowiska dotyczące profilaktyki przeciwnowotworowej i nauki samobadania, pokazy pierwszej pomocy, punkt krwiodawstwa, punkt rejestracji potencjalnych dawców szpiku, Marzycielska Poczta, a specjalnie dla najmłodszych uczestników - Szpital Pluszowego Misia.

Będą również prelekcje lekarzy specjalistów, na temat najczęstszych chorób cywilizacyjnych naszych czasów.

- Zdrowie to jeden z darów, które otrzymaliśmy od Pana Boga i mamy obowiązek je szanować i o nie dbać. Zdrowy tryb życia oraz regularne badania są drogą do tego, aby móc cieszyć się nim jak najdłużej - mówi Sonia Winnicka, wiceprezydent Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL