Nowy numer 42/2019 Archiwum

Caritas Archidiecezji Warmińskiej otrzymała flagę od Prezydenta RP Andrzeja Dudy

W Narodowy Dzień Flagi zostało wyróżnione Centrum Charytatywne im. Jana Pawła II w Olsztynie.

Otrzymanie flagi z rąk prezydenta to wielkie wyróżnienie dla nas i wyraz wdzięczności dla pracowników, wolontariuszy oraz podopiecznych za tworzenie wielkiego dzieła. Otrzymanie flagi to także zadanie, by to co robimy, czynić jak najlepiej - mówi ks. Paweł Zięba, dyrektor warmińskiej Caritas.

- Gratuluję i dziękuję także wszystkim tym, którzy odebrali flagi państwowe. Niech będą symbolem jedności, niech będą symbolem przywiązania do wartości, do barw, niech będą także symbolem miejsca, gdzie czynione jest dobro. Niech Państwu towarzyszą, niech wzmacniają wasze wspólnoty, w których na co dzień funkcjonujecie, niech będą symbolem waszym, niech będą symbolem waszej działalności, niech będą symbolem ojczyzny w miejscach, gdzie na co dzień działacie, gdzie na co dzień pracujecie, gdzie na co dzień w wielu przypadkach po prostu czynicie dobro, gdzie służycie Rzeczypospolitej, gdzie służcie rodakom i innym ludziom - mówił podczas uroczystości Andrzej Duda.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL