Nowy numer 42/2019 Archiwum

Motomajówka w Krośnie

Już po raz 11. motocykliści z Warmii i Mazur, Powiśla i Podlasia zjechali się do Krosna na Warmii.

Tradycyjnie już motocykliści rozpoczęli sezon w sanktuarium maryjnym. Organizatorem wydarzenia był Warmiński Klub Motocyklowy "Drager Orneta", który zapewnił miłośnikom jednośladów ciepłe posiłki i przekąski.

Pierwsi motocykliści nadjeżdżali już od godz. 10, aby posłuchać wystąpień zespołów rockowych.

W południe rozpoczęła się Msza św. w intencji bezpiecznego i udanego sezonu. Po wspólnej modlitwie ks. Michał Rosengart, proboszcz miejscowej parafii, kustosz sanktuarium maryjnego w Krośnie, poświęcił motocykle oraz inne pojazdy uczestniczące w wydarzeniu (których było ok. 800). Następnie uczestnicy udali się na paradę trasą: Krosno-Orneta-Lubomino-Orneta-Krosno, by po powrocie uczestniczyć w integracyjnym ognisku.

Spośród przybyłych wyłoniono najstarszego motocyklistę oraz takiego, który pokonał najdłuższą drogę do Krosna.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL