Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Chłopie, weź różaniec!

Dziś wiem, patrząc na owoce tej modlitwy, że to nie jest klepanie pięćdziesiąt razy „Zdrowaś, Maryjo”, to jest siła i niesamowita moc.

Wszystko zaczęło się w Roku Miłosierdzia, czyli w roku 2016. – Widziałem, jak wielu ludzi modliło się, a przez tę modlitwę nawracało. Oni po prostu na nowo odkrywali Pana Boga. To był błogosławiony czas – wspomina ks. kan. Andrzej Midura, proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Nidzicy. Owocem poruszenia serc było październikowe spotkanie kilku osób, których pragnieniem było powstanie wspólnot różańcowych, tzw. róż. – One miały modlić się za dzieci, rodziny, za parafię, miasto czy Polskę. Od tego momentu do dziś, czyli przez ponad dwa lata, powstało 25 róż różańcowych. Ale nieustannie odczuwaliśmy, że Pan Bóg jeszcze czegoś od nas oczekuje. Czego – dowiedzieliśmy się, kiedy mężczyźni otworzyli serca na działanie miłosierdzia Bożego – mówi ks. Midura.

Dostępne jest 9% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL