GN 42/2019 Archiwum

Z Szyman polecimy do Bremy

Nowy kierunek z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Od października ruszają loty do Bremy.

W Urzędzie Marszałkowskim odbyła się konferencja, podczas której zaprezentowany został nowy kierunek lotów z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury.

Wizz Air uruchamia połączenie z Bremą w Niemczech. Pierwszy lot zaplanowany jest na 27 października, a standardowo loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu - w środy i w niedziele. Ceny rozpoczynają się od 39 złotych.

- Dodanie trasy do Bremy jest wyrazem zaangażowania linii w działalność w regionie oraz na rzecz polskich klientów. Mamy nadzieję na kontynuację owocnej współpracy z władzami lotniska i dalszą rozbudowę oferty z Mazur - mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air. Linia obsługiwała dotychczas dwie trasy z lotniska w Szymanach: do Londynu-Luton oraz Dortmundu.

- Kierunek niemiecki jest kierunkiem strategicznym. To ogromny potencjał gospodarczy - nasze gospodarki, polska i niemiecka, są powiązane, a połączenie lotnicze znacząco ułatwia funkcjonowanie bieżące na globalnym rynku. Pomiędzy naszymi krajami występują również nadal związki pokoleniowe, wiele osób: dziadkowie, rodzice, wnukowie chcą zobaczyć nasz piękny region - podkreśla Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama