GN 42/2019 Archiwum

Autobus Kultury w Olsztynie

W ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego Miejski Ośrodek Kultury proponuje niezwykłą rozrywkę.

W ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego Miejski Ośrodek Kultury jak każdego roku przygotował mnóstwo atrakcji dla mieszkańców stolicy Warmii i Mazur. Jedną z nich jest Autobus Kultury - pracownicy MOK przygotowali stary autosan tak, by można było w nim prowadzić m.in. warsztaty fotograficzne, muzyczne czy teatralne, organizować gry i zabawy albo wyświetlić film lub posłuchać muzyki.

Autobus Kultury będzie odwiedzał olsztyńskie osiedla (Podgrodzie, Zatorze, Pojezierze, os. Mazurskie, jez. Długie, Nagórki, Jaroty, Dajtki) i na każdym z nich przez cały tydzień animatorzy będą prowadzić bezpłatne zajęcia z licznymi atrakcjami dla wszystkich, którzy spędzają wakacje w mieście.

Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku, w godz. 10-14. Pierwszym przystankiem Autobusu Kultury jest park Podzamcze. Dziś, w środę 3 lipca, odbędą się warsztaty teatralne, w czwartek 4 lipca - Akademia Bluesa Pawła Szymańskiego, a w piątek 5 lipca - Akademia Młodych Twórców i malowanie w plenerze "Ekspresjonizm, czyli jak pokazać emocje za pomocą obrazu?".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama