Nowy numer 42/2019 Archiwum

Pomoc dla potrzebujących

Joanna Thamm z Tostedt po raz kolejny zorganizowała pomoc dla potrzebujących.

Pani Thamm jest pracownikiem Parafialnego Zespołu Caritas działającego przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tostedt w diecezji Hildesheim. Od wielu lat wspiera działalność Szkolnego Koła Caritas im. bł. k. Jerzego Popiełuszki w Butrynach.

- W ramach akcji „Wakacyjne miłosierdzie” już po raz kolejny wraz z rodziną sprawiła nam wielką niespodziankę i wzbogaciła naszą szkolną kuchnię mnóstwem artykułów spożywczych. Nasza darczyni w ciągu roku odwiedziła nas trzy razy i przywiozła nam ponad 400 kg żywności Jesteśmy jej wdzięczni i Parafialnemu Zespołowi Caritas w Tostedt za wspieranie dożywiania uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Butrynach - mówi Krzysztof Gajewski, opiekun SKC.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL