Nowy numer 34/2019 Archiwum

Więcej kilometrów, więcej modlitwy

– Każda pielgrzymka jest wyjątkowa. Czy idziemy po raz pierwszy, siódmy czy dwudziesty – to nie ma znaczenia. Za każdym razem czegoś się uczymy – mówią pątnicy.

Na Warmińską Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy ruszyło 400 pielgrzymów. Krystyna Lis idzie z grupą Święty Józef. – To już mój 16., a może i 17. raz. Lubię tak „pogrzebać” sobie w sercu, poszukać czegoś, może coś na nowo odnaleźć... Czasami trzeba tego szukać dłużej, więc i trasa powinna być odpowiednio długa – mówi pątniczka. Podkreśla, że w drodze wyjątkowe jest doświadczenie życia we wspólnocie z innymi.

Dostępne jest 8% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL