Nowy numer 34/2019 Archiwum

Nowy smak wiary

Poranna Msza św. i wymarsz na  warmińskie drogi. Trzy dni trudu i staje się w miejscu objawień Matki Bożej, która tak czule zapewniała: „Nie smućcie się, Ja zawsze będę z wami”.

Mamy tak blisko Gietrzwałd. Zawsze jeździmy samochodem, a jednak powinno się podejmować większy trud. Łatwo jest wsiąść do auta, chwila – i człowiek już stoi przed kapliczką objawień. Ale nie o to przecież do końca chodzi. Trzeba trudu, zmęczenia, a człowiek otwiera się na łaski, bardziej ufa, zmęczeniem doświadcza, że sam niczemu nie podoła, że potrzebuje opieki Maryi, opieki Boga – mówi pani Elżbieta.

Dostępne jest 14% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL