Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Zapukali do drzwi domu swoich synów

– My mamy dawać świadectwo bycia przy powołanych. Poza tym chcemy wpierać nasze dziecko i kapłanów, których Bóg postawił na naszej drodze –  mówi pani Maria.

Latem, gdy alumni są na wakacjach, seminarium nadal tętni życiem. Tym razem do „Hosianum” przyjechali na rekolekcje rodzice kleryków i przyjaciele WSD.

– Ten czas to wyraz wdzięczności wspólnoty seminaryjnej dla każdej z tych osób, za ich zaangażowanie w sprawę powołań i powołanych. Stanowi to także ważny element formacyjny, szczególnie dla członków Stowarzyszenia Przyjaciół „Hosianum”. Jako wychowawcy seminaryjni mamy nadzieję, że te rekolekcje przyczynią się także do tego, że ich uczestnicy będą czuli jeszcze większą zażyłość nie tylko z samym miejscem, ale z wszystkim tym, co jest z nim związane – mówi ks. Michał Kuciński, ojciec duchowny WSD.

Dostępne jest 26% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL