Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Serce zawsze się nauczy

– Szkolne koła Caritas mają tę cudowną moc, że mogą zafascynować dzieci czynieniem dobra. To jest szkoła życia – mówi Krzysztof Gajewski.

Ten wyjazd to często nagroda za pomoc potrzebującym. Setki dzieci skupionych wokół szkolnych kół Caritas przez cały rok angażują się w różne akcje – zbierają żywność i pieniądze, jako wolontariusze pomagają domowemu hospicjum. – Mówimy im, że są tutaj, bo to jest nagroda dla najlepszych. Bo chyba tak trzeba promować dobro i miłosierdzie, które one okazują innym – podkreśla Krzysztof Gajewski, kierownik letnich kolonii Caritas we Fromborku.

Dostępne jest 14% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL