Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Lednica Seniora

W tym roku seniorzy zebrali się pod hasłem: "Wiesz, że Cię kocham".

Już po raz 16. odbyła się Lednica Seniora "Jestem Młody Duchem". - Wiekiem może jesteśmy już bardzo dojrzali, ale duchem ciągle młodzi - mówi Bożena, jedna z uczestniczek, które na Pola Lednickie przybyły razem z pielgrzymką z archidiecezji warmińskiej. - My, seniorzy, mamy w sobie mnóstwo energii - dodają Halina i Jadwiga.

Jak co roku, na Pola Lednickie przybyły tłumy pielgrzymów - z naszej archidiecezji przybyli m.in. seniorzy z Olsztyna, Bartoszyc i Braniewa. Spotkanie rozpoczęło się od Mszy św. pod przewodnictwem bp. Damiana Bryla. - Jesteś kochany, nie jesteś kimś byle jakim, jesteś ważny w oczach Boga - mówił w homilii, nawiązując do hasła tegorocznego spotkania: "Wiesz, że Cię kocham".

Podczas Koronki do Bożego Miłosierdzia uczestnicy modlili się w różnych intencjach: Kościoła, papieża, biskupów, księży, chorych i cierpiących, w intencji zmarłego o. Jana Góry oraz w intencjach wszystkich przybyłych. - Pod koniec spotkania Jezus w Najświętszym Sakramencie przechadzał się przez sektory. Wszyscy mogliśmy na znak czci i w geście uwielbienia Boga sypać kwiaty, tak, jak to się dzieje tradycyjnie podczas Bożego Ciała. To było piękne przeżycie - zaznacza Stanisława.

Na zakończenie, jak podczas każdego spotkania, wszyscy przeszli przez Bramę-Rybę w akcie osobistego wyboru Chrystusa jako Pana i Zbawiciela.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL