Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Warsztaty w Olsztynie

Ruszyły zapisy na cykl 4 warsztatów edukacyjno-formacyjnych.

Spotkania odbywać się będą pod nazwą „Prymas Wyszyński zaprasza na warsztaty”. - Przyjmując kard. Stefana Wyszyńskiego za patrona, podjęliśmy się wielkiego zadania, jakim jest upowszechnianie dziedzictwa, popularyzowanie aktualności nauczania, a także ukazywania sylwetki niezłomnego Prymasa Tysiąclecia młodemu pokoleniu Polaków - podkreślają przedstawiciele Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”, organizatora całej akcji.

Warsztaty odbywać się będą w oddziale okręgowym Civitas Christiana w Olsztynie, obejmują 4 spotkania, podczas których - bazując na konkretnych przykładach z życia prymasa Wyszyńskiego - zostaną poruszone kwestie m.in. panowania nad emocjami, postrzegania siebie i innych, asertywności czy kształtowania otaczającej nas rzeczywistości.

Pierwsze warsztaty „Zrozum siebie - o sile myśli i przekonań, czyli jak postrzegamy siebie i innych” odbędą się 21 września o godz. 10 w siedzibie oddziału w Olsztynie (ul. Prosta 5/6). Więcej informacji o warsztatach oraz zapisy znajdują się TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL