Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Wolni i wyzwalający

– Było to coś nowego, bo jak nie wypić piwka do grilla? Nie wiedzieliśmy, czy damy radę. Dziś mija już 30 lat, podczas których okazało się, że można – mówią Teresa i Kazimierz.

Krucjata Wyzwolenia Człowieka działa już od 40 lat. Dzieło to powstało jako odpowiedź na apel św. Jana Pawła II: „Proszę, abyście przeciwstawiali się wszystkiemu, co uwłacza ludzkiej godności i poniża obyczaje zdrowego społeczeństwa...”. Ksiądz Franciszek Blachnicki, założyciel Ruchu Światło–Życie, wziął sobie do serca tę prośbę i podczas pielgrzymki papieża do ojczyzny w 1979 r. dzieło KWC zostało mu przedstawione i otrzymało jego błogosławieństwo.

Dostępne jest 10% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL