Nowy numer 41/2019 Archiwum

Kromka chleba dla sąsiada

Młodzi wolontariusze z Butryn uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji Caritas.

Osiemnaścioro wolontariuszy z klas IV-VIII Szkolnego Koła Caritas bł. ks. Jerzego Popiełuszki działającego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Butrynach w piątek po lekcjach i całą sobotę w dwóch sklepach sieci Biedronka prowadziło ogólnopolską zbiórkę żywności "Kromka chleba dla sąsiada".

- Zebrane artykuły spożywcze zostaną przekazane seniorom i potrzebującym rodzinom w parafii św. Jakuba w Butrynach. Jesteśmy wdzięczni rodzicom za przywiezienie wolontariuszy z Bałdzkiego Pieca, Bałd, Zgniłochy, Nowego Ramuka, Nowej Wsi, Starej Kaletki, Przykopu i Butryn na akcję do Olsztyna. Jest to pierwsza akcja charytatywna w nowym roku szkolnym najstarszego SKC w archidiecezji warmińskiej, które przygotowuje się do wielkiego jubileuszu swojej działalności - mówi Krzysztof Gajewski, opiekun SKC w Butrynach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL