Nowy numer 46/2019 Archiwum

Pnijcie się w górę

Po raz czwarty radni gminy Purda przyznali stypendia naukowe, sportowe i artystyczne uzdolnionym dzieciom i młodzieży.

Gratuluję wam realizacji waszych pasji, podziwiam wasze talenty. Wiem, że sam talent nie wystarcza, by osiągnąć sukcesy. Do tego niezbędna jest praca, konsekwentna i wymagająca wielu poświęceń. Dziękuję również wszystkim, którzy was wspierają. Trenerzy i nauczyciele każdego dnia motywują was do rozwijania talentów. Jestem przekonana, że podążacie drogą prowadzącą do kolejnych sukcesów. Zdobywajcie wiedzę, nowe doświadczenia, pnijcie się wysoko w górę – mówiła wójt gminy Purda Teresa Chrostowska.

Podkreślała, że zdobywanie szczytów wymaga codziennej pracy. - Ale pamiętajcie, im wyżej, tym piękniejsze widoki - mówiła wójt.

Stypendyści nie ukrywali radości z wyróżnienia. - Wiele czasu poświęcam na rozwijanie siebie. To jednak sprawia mi ogromną radość. I nie chodzi tu o to, aby ktoś mnie podziwiał, ale o zadowolenie z siebie. Pieniądze przeznaczę na dodatkowe zajęcia - mówiła Ania.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama