Nowy numer 46/2019 Archiwum

Młodość, studia, a nad tym Bóg

– Jako duszpasterze akademiccy posługujemy sakramentalnie, prowadzimy katechezy przygotowujące do sakramentów bierzmowania i małżeństwa. Ale większość inicjatyw to pomysły młodych, którym z radością błogosławimy – mówi ks. Piotr Dernowski.

Warmia i Mazury od 20 lat cieszą się obecnością uniwersytetu na olsztyńskim Kortowie, gdzie na studia przyjeżdżają młodzi ludzie z całej Polski oraz spoza naszego kraju. Czas studiowania to nie tylko szansa na zdobycie wykształcenia, poznawanie nowych ludzi, ale też możliwość odkrycia drogi do Boga. W tym studentom ma pomóc Olsztyńskie Duszpasterstwo Akademickie (ODA).

Dostępne jest 16% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama