Nowy numer 50/2019 Archiwum

Dziękczynienie w Miłakowie

Parafianie dziękowali podczas Mszy św. za odnowienie swojej świątyni.

W niedzielę 1 grudnia w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego została odprawiona Msza św. dziękczynna za pomyślny przebieg malowania i odnowy świątyni.

Wspólnej modlitwie przewodniczył o. Dariusz Szymaniak, proboszcz parafii i gwardian klasztoru w Miłakowie, który na wstępie wyraził wdzięczność Panu Bogu za Jego opatrzność w czasie trwania prac remontowych. Następnie podziękował wszystkim parafianom i ludziom dobrej woli, którzy wsparli modlitewnie, logistycznie, a także materialnie to dzieło, nie szczędząc swojego czasu, zdolności, możliwości i gestów życzliwości.

W uroczystościach wzięli udział m.in. poseł Zbigniew Babalski z żoną oraz Celina Winnicka, która podczas remontu wspierała parafię pomocą w kompletowaniu potrzebnej dokumentacji. Parafianie z Miłakowa zapraszają do odwiedzania odnowionego kościoła, który w tym roku świętuje 150. rocznicę poświęcenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama