Nowy numer 50/2019 Archiwum

Adwentowe zaproszenie do Karmelu

W najbliższą sobotę w Spręcowie odbędzie się dzień skupienia dla młodzieży.

Hasłem dnia skupienia są słowa św. Teresy od Dzieciątka Jezus: "Znalazłam swoje miejsce na ziemi". Rozważania poprowadzi o. Krzysztof Piskorz OCD.

- Jest to propozycja dla wszystkich, którzy chcą spędzić w Adwencie jeden dzień inaczej. Cisza naszego kontemplacyjnego klasztoru służy temu, żeby posłuchać siebie i Boga. Dzień skupienia jest też okazją do zapoznania się z siostrami, do wspólnej modlitwy. Tym razem towarzyszyć nam będzie św. Teresa od Dzieciątka Jezus, która po długich poszukiwaniach znalazła swoje miejsce na ziemi. Jak to zrobiła? Co jej pomogło? Dokąd doszła? Zapraszamy - mówi s. Miriam od Jezusa OCD, przeorysza wspólnoty.

Plan dnia skupienia:

• 10.00 - Msza św.
• 11.00 - konferencja
• 12.00 - modlitwa południowa razem z siostrami
• 12.30 - obiad
• możliwość spotkań indywidualnych i w grupie
• 14.30 - adoracja Najświętszego Sakramentu

Zgłoszenia: tel. 602 756 199, karmelsprecowo@wp.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama