Nowy numer 08/2020 Archiwum

Ferie z Kopernikiem

Caritas Archidiecezji Warmińskiej zaprasza do spędzenia zimowego wypoczynku we Fromborku.

Jeśli nie macie jeszcze planów na ferie zimowe, warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Caritas we Fromborku, gdzie zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Ferie dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Ferie z Kopernikiem" odbędą się we Fromborku od 26 stycznia do 1 lutego. W programie przewidziano wiele atrakcji, m.in. zwiedzanie zabytków Fromborka, seans multimedialny w Planetarium, wyjazd na basen, dyskotekę karnawałową, warsztaty rękodzieła artystycznego, gry i zabawy terenowe, a przy dobrych warunkach również kulig. Organizatorzy zapewniają opiekę wykwalifikowanej kadry, całodzienne wyżywienie (4 posiłki), ubezpieczenie i zakwaterowanie w zabytkowej kanonii we Fromborku.

Koszt tygodniowego pobytu to 600 zł., a zapisywać się można telefonicznie pod numerem 797 866 005 lub poprzez e-mail frombork@caritas.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama