Nowy numer 08/2020 Archiwum

Aleksander Socha nowym wicewojewodą

Wojewoda Artur Chojecki wręczył dziś nominację drugiemu wicewojewodzie.

Dr inż. Aleksander Socha od wielu lat związany jest z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim, pełnił m.in. funkcję kanclerza uczelni. - W szeregi kadry kierowniczej Urzędu Wojewódzkiego wchodzi bardzo doświadczona osoba - podkreślał podczas wręczania nominacji Artur Chojecki.

Obecny był wicepremier Jarosław Gowin. - Z oddaniem, determinacją, profesjonalizmem zapewniał imponujący rozwój - zwłaszcza infrastrukturalny - Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiemu. Cieszę się, że świat akademicki zyskuje tak kompetentnego przedstawiciela we władzach województwa - mówił minister nauki i szkolnictwa wyższego.

- Żeby zrobić coś dobrego dla województwa warmińsko-mazurskiego, musi być komunikacja między ludźmi i musi wiara, że osoba, która stoi obok, jest osobą wiarygodną i gwarantuje, że pomoże. Bo działania pojedyncze nie mają szans. Mogę zagwarantować, że będę służył i będę to robił pod hasłem pro publico bono - mówił po odebraniu nominacji Aleksander Socha.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama