Nowy numer 43/2020 Archiwum

Nie byliście w kościele? Nie kupiliście "Gościa"? Nic straconego!

Najwięcej naszych czytelników kupuje "Gościa Niedzielnego" przy okazji uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej w swojej parafii. Dziś zdecydowana większość z was skorzystała z opcji #zostańwdomu. Co zatem zrobić, by jeszcze dziś przeczytać najnowszy numer naszego tygodnika? Skorzystać z e-wydania.

Dzisiejszy numer (11/2020) jest dostępny po wejściu na stronę www.e.gosc.pl.

Co ważne, można wybrać, poza tzw. głównym grzbietem, również dodatek diecezjalny. Zachęcamy zwłaszcza do wyboru "Posłańca Warmińskiego". Wystarczy w lewym górnym rogu - obok loga - rozwinąć strzałkę i wybrać konkretny dodatek. Wówczas po kliknięciu "Kupuję" na dole strony uzyskacie państwo dostęp do wybranych treści w formie elektronicznej. Koszt numeru jest niższy niż wydania papierowego - wynosi 4 zł.

Można również zakupić dostęp do poszczególnych artykułów z "głównego grzbietu" z osobna. Treści ogólnopolskie znajdują się TUTAJ.

Dzięki temu, że wykupicie w tej formie dostęp do przygotowanych przez nas treści, umożliwicie nam utrzymanie płynności finansowej. Niestety koronawirus i związana z nim kwarantanna mają swoje konsekwencje również dla naszego tygodnika. Bardzo serdecznie dziękujemy za to, że z nami jesteście i nas wspieracie.

A o czym można przeczytać w "Posłańcu Warmińskim"? M.in. o misterium Męki Pańskiej przygotowanym przez studentów, Akademii Liderów Rodziny czy nowo powstającym centrum duchowości benedyktyńskiej w archidiecezji warmińskiej. Jest też artykuł o żołnierzach wyklętych, jak również zapomnianej Harcerskiej Organizacji Podziemnej „Iskra”, która działała w Olsztynie po II wojnie światowej. Zapraszamy do lektury.

Gość Niedzielny 11/2020
Gość Niedzielny
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama