Nowy numer 13/2020 Archiwum

Cztery nowe zachorowania na COVID-19

Mamy 4 nowe przypadki zakażenia koronawirusem osób z województwa warmińsko-mazurskiego.

To trzy kobiety i jeden mężczyzna. Jedna osoba jest już hospitalizowana w Ostródzie, trzy z nich dziś zostaną przetransportowane do Ostródy - mówi Krzysztof Guzek, rzecznik prasowy Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.

Pacjent przebywający w szpitalu, u którego potwierdzono przypadek COVID-19, to kobieta w sile wieku. Trzy osoby, które zostaną przetransportowane do Szpitala Zakaźnego w Ostródzie, to młoda kobieta, starsza kobieta i mężczyzna w sile wieku.

- Mamy zatem (na godziny poranne 20 marca) szesnaście przypadków zakażenia w województwie. Siedem kobiet i dziewięciu mężczyzn. Dziewięć osób jest hospitalizowanych w Ostródzie, trzy w Gdańsku, a cztery są na razie w kwarantannie domowej, z czego trzy dzisiejsze przypadki trafią dziś do szpitala w Ostródzie - informuje rzecznik.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama