Nowy numer 13/2020 Archiwum

Trwamy przed Chrystusem Eucharystycznym

W parafii Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej w Olsztynie trwa Jerycho Różańcowe. - Modlimy się nieustannie o zaprzestanie epidemii i pokój Boży w sercu każdego z nas - mówi ks. Marian Matuszek.

Przez tydzień, nieustająco, bez chwili przerwy, trwa adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. - Modlimy się nieustannie o zaprzestanie epidemii i pokój Boży w sercu każdego z nas. Adoracja Najświętszego Sakramentu to niezwykłe spotkanie człowieka z żywym Bogiem. A Różaniec jest po to, żeby przez Maryję wyprosić cud Boży dla ludzkości, cud Boży powstrzymania epidemii i wlania w duszę łaski pokoju. To dwa filary naszego trwania przed Bogiem - mówi proboszcz ks. Matuszek.

Podkreśla, że w ten trudny czas potrzeba naszej modlitwy, zwrócenia się z ufnością do Boga. - To, co się dzieje na świecie, pewne rzeczy przerastają człowieka. Dlatego tak ważne jest oddanie się Bogu. Oddanie Polski, naszych miast, parafii i rodzin - dodaje kapłan.

Ustalane są dyżury, by zachować przepisy rządowe i służb sanitarnych. Wszystko w pokorze i wyciszeniu, w nieustannym trwaniu przed Chrystusem Eucharystycznym.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama