Nowy numer 4/2021 Archiwum

Aby wzrastać w wierze

Rekolekcje online Warmińskiego Duszpasterstwa Młodych to chwile spotkania z prawdziwym Bogiem, naszym Przyjacielem, który naprawdę towarzyszy nam w każdej chwili dnia - mówi ks. Kamil Wyszyński.

Ewangelizacja online prowadzona przez Warmińskie Duszpasterstwo Młodych przyciąga nie tylko młodych, ale także ich rodziców. W emitowanych na żywo rekolekcjach uczestniczy coraz więcej osób. I choć nic nie zastąpi spotkania z rówieśnikami, to każdy sposób na spotkanie z żywym Bogiem jest dobry. Co ważne, nastolatkowie zapraszają się wzajemnie, zachęcają, bo jest ciekawie. Dowodem na to mogą być ożywione dyskusje prowadzone w komentarzach i pozdrowienia dla Warmiaków, choćby te z dalekiego Sydney.

- Dziś jest ostatnie spotkanie dla młodzieży, ale wszystkie katechezy wraz z nagraniami spotkań online znajdują się na kanale Youtube duszpasterstwa, jak i na Facebooku. Zachęcam wszystkich do subskrypcji naszego kanału, dzięki czemu dotrzemy do jeszcze większej liczby osób z Dobrą Nowiną - mówi ks. Kamil Wyszyński.

Oczywiście w każdą niedzielę duszpasterze zapraszają na wspólną Eucharystię online, która sprawowana jest o godz. 18 oraz w każdy piątek o godz. 21 na Drogę Krzyżową.

- Wszystko po to, aby wzrastać w wierze, napełniać się łaską Bożego pokoju, tak potrzebnego w ten trudny czas. To chwile spotkania z prawdziwym Bogiem, naszym Przyjacielem, który naprawdę towarzyszy nam w każdej chwili dnia - mówi ks. Wyszyński.

Jednocześnie dziękuje wszystkim kapłanom, siostrom zakonnym i świeckim, którzy angażują się w ewangelizację online. - Proszę o modlitwę za nas wszystkich, za kapłanów, osoby konsekrowane i za osoby korzystające z naszych katechez - podkreśla duszpasterz.

Subskrybuj kanał WDM (tutaj) oraz polub profil na Facebooku (tutaj), dzięki czemu będziesz na bieżąco otrzymywał informacje o kolejnych inicjatywach oraz zaproszenia do wspólnej modlitwy z Warmińskim Duszpasterstwem Młodzieży.

 

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE DLA Młodzieży #skracamydystans 2020 - DZIEŃ I
Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży

 

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE DLA Młodzieży #skracamydystans 2020 - DZIEŃ II
Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży

 

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE DLA Młodzieży #skracamydystans 2020 - DZIEŃ III
Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama