Nowy numer 22/2020 Archiwum

Dziś online Droga Krzyżowa w "Hosianum"

Alumni WSD "Hosianum" zapraszają dziś na wspólną Drogę Krzyżową, która będzie emitowana online na profilu Warmińskiego Duszpasterstwa Młodzieży na Facebooku. Początek o godz. 21.

Tematyka rozważania została przygotowana przez alumnów roku V w oparciu o uczynki miłosierdzia względem duszy i względem ciała. Łączymy się ze wszystkimi duchowo, obejmujemy was codzienną modlitwą. I zapraszamy do wspólnego przeżywania Drogi Krzyżowej - mówi rektor seminarium ks. Hubert Tryk.

- Wszyscy młodzi, dziś „jedziemy” na Drogę Krzyżową do „Hosianum”. Zapraszam wszystkich was na wspólną modlitwę - zachęca diecezjalny duszpasterz młodzieży ks. Kamil Wyszyński.

Dziś (27 marca) Droga Krzyżowa w seminarium. Początek o 21.00. Transmisja online na Facebooku Warmińskiego Duszpasterstwa Młodzieży.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama