Nowy numer 4/2021 Archiwum

Ks. Jakub Bartczak: Jestem zwykłym księdzem

Dziś może nawet tysiąc osób zgromadzi się na spotkaniu z ks. Jakubem Bartczakiem. I ty możesz dołączyć do nich. Jak? Oczywiście online.

Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży w ramach akcji „Pomysł na kwarantannę” zaprasza dziś (31 marca, godz. 21) na spotkanie z ks. Jakubem Bartczakiem. Kanał WDM na Youtube ma już ponad tysiąc subskrypcji, dzięki czemu duszpasterze mogą nadawać programy na żywo.

- Nie myślałem, że w ciągu dziesięciu dni uda nam się to zrobić. To jest dla nas wielka radość, że tak pragniemy skracać dystans między nami i pogłębiać relacje z Panem Bogiem - mówi diecezjalny duszpasterz młodzieży ks. Kamil Wyszyński.

Ksiądz Jakub Bartczak pochodzi z Wrocławia. Od małego wyrastał w środowisku blokowisk i hip-hopu. Kilka lat temu podjął decyzję o pójściu do seminarium i tak stał się pierwszym rapującym księdzem. - Nie zamierzam robić muzycznej kariery, chcę być zwykłym księdzem na parafii. Kariera dzieje się jednak mimo wszystko - mówi, czego dowodem jest fakt, że na Youtube jego teledyski wyświetlane są setki tysięcy razy.

- Zapraszamy dziś na godz. 21 na spotkanie z ks. Jakubem. W spotkaniu można uczestniczyć na profilu Facebook WDM lub na naszym kanale na YouTube. Zarezerwujcie czas na spotkanie z człowiekiem i Panem Bogiem - zaprasza ks. Wyszyński. I proponuje do wysłuchania jeden z utworów ks. Bartczaka:

ks. Jakub Bartczak - Idę ! prod. Johnny Beats
ks. Jakub Bartczak
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama