Nowy numer 3/2021 Archiwum

Wieczory dla zakochanych

Olsztyński Ośrodek Spotkań Małżeńskich zaprasza na kurs przedmałżeński online.

Cykl dziewięciu spotkań online rozpocznie się 5 stycznia o godz. 19. Będą się one odbywać co tydzień, a uczestnicy (w swoich parach) będą mogli pełniej poznać własne cechy osobowości i oczekiwania, a także ustalić wspólną hierarchię ważności spraw w życiu. Nauczą się również, jak rozwiązywać konflikty i jak budować autonomię swojego związku. Odkryją, czym jest sakrament małżeństwa i rozpoznają miejsce wiary w swoim życiu. Kurs ma pomóc parom m.in. lepiej poznać motywacje zawarcia związku, zrozumieć jego wymiar sakramentalny i podjąć ostateczną decyzję co do dalszego wspólnego życia.

Spotkania odbywać się będą w kolejne wtorki. Każde potrwa ok. 2,5 godz. Zajęcia prowadzone są metodą warsztatową. Konieczne jest uczestniczenie obojga przygotowujących się do małżeństwa, podczas całości programu.

Uczestnicy otrzymują odpowiednie zaświadczenia wymagane przy składaniu dokumentów w kancelarii parafialnej przed zawarciem związku małżeńskiego. Zaświadczenie obejmuje katechezy przedmałżeńskie i dzień skupienia. Nie obejmuje spotkań w poradni rodzinnej, które trzeba odbyć w ośrodku wskazanym w parafii.

Zapisy prowadzą Mirosława i Wojciech Wiśniewscy pod adresem wisniewscy@spotkaniamalzenskie.pl lub telefonicznie pod nr. 513 079 288 lub 89/ 646 47 90.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama