Nowy numer 20/2022 Archiwum

Tydzień Małżeństwa

Trwają zapisy na organizowany w Olsztynie już po raz 5. Tydzień Małżeństwa.

Oferujemy wydarzenia w 4 obszarach: duchowym, edukacyjnym, rekreacyjnym i kulturalnym. Zależy nam na tym, by było to święto małżeństw, gdzie mąż i żona mogą pobyć ze sobą, razem się pomodlić, pobawić, czegoś ciekawego dowiedzieć, a także spotkać inne małżeństwa – tłumaczą Iwona i Leszek Dziakowie, koordynatorzy.

W tym roku w programie zaplanowane są m.in. Msze św. z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich, przedstawienie, koncert, zwiedzanie Olsztyna z przewodnikiem, kurs tańca czy impreza „Przeżyjmy nasze wesele jeszcze raz”. – Dajemy uczestnikom gotowe propozycje, wystarczy się zapisać, przyjść i korzystać. Sami dobrze wiemy jak trudno wśród codziennych obowiązków znaleźć czas dla siebie, zawsze jest coś pilniejszego i odkładamy naszą relację na bok. My dajemy im możliwość spędzenia czasu w towarzystwie innych małżeństw, ten czas na pewno zaprocentuje w przyszłości - mówią realizatorzy przedsięwzięcia.

Organizatorem Tygodnia Małżeństwa jest Fundacja Aktywnej Rodziny „Pajacyk” oraz duszpasterstwo rodzin archidiecezji warmińskiej. Wszelkie informacje, planowane wydarzenia oraz zapisy znajdują się TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama