Nowy numer 23/2023 Archiwum

Warmia jedzie na Lednicę

Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza do wspólnego wyjazdu na 27. Ogólnopolskie Spotkanie Młodych "Lednica 2000".

W tym roku głównym tematem spotkania na Polach Lednickich będzie Eucharystia, a hasło Ogólnopolskiego Spotkania Młodych brzmi „Idź za Barankiem”.

Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży organizuje wspólny diecezjalny wyjazd - to ewenement w skali kraju, ponieważ młodzież z całej archidiecezji będzie wspólnie przeżywać to spotkanie, które odbędzie się w dniach 3-4 czerwca.

- Wspólnie będziemy odkrywać Baranka Bożego i tajemnice Eucharystii. A przede wszystkim chcemy razem odkrywać wspólną drogę, którą potrzebujemy przebyć, żeby Eucharystię odkrywać, a Eucharystia to wspólnota - podkreślają organizatorzy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 maja, koszt wyjazdu to 160 zł i zawiera on przejazd, pakiet lednicki oraz ubezpieczenie. Wyjazd organizowany jest z Bartoszyc, Biskupca, Braniewa, Dobrego Miasta, Kętrzyna, Lidzbarka Warmińskiego, Mrągowa, Nidzicy, Olsztyna, Ostródy, Ornety i Reszla. Zgłosić się trzeba u swojego duszpasterza - lista dostępna jest TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast