Nowy numer 49/2023 Archiwum

Centrum "uMOCnieni" otrzymało wsparcie

Centrum Wspierania Małżeństwa i Rodziny "uMOCnieni" otrzymało dofinansowanie na swoją działalność.

Dzięki wsparciu w centrum nadal odbywać się będą warsztaty dla małżonków i rodziców, konsultacje, kursy dla narzeczonych i wiele innych inicjatyw. - Będziemy wspierać małżeństwa i rodziny na wielu poziomach, będziemy również szkolić doradców życia rodzinnego, którzy będą działali w parafiach archidiecezji warmińskiej - wylicza Iwona Dziak.

- Inwestowanie w małżeństwo i rodzinę to inwestowanie w społeczeństwo. Chodzi o to, by wszystkich dobrze przygotować do tego najważniejszego w życiu zadania czyli założenia małżeństwa i rodziny - podkreśla ks. Wojsław Czupryński, diecezjalny duszpasterz rodzin.

Podczas konferencji prasowej prof. Norbert Maliszewski, wiceminister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i szef Rządowego Centrum Analiz przypomniał, że rząd systemowo wprowadza pomoc psychologiczną i pedagogiczna. - Rząd jest blisko ludzi i ich potrzeb - przekonywał N. Maliszewski.

Dotychczas z pomocy Centrum skorzystało ponad 200 osób. W poniedziałek, 24 lipca, ruszają zapisy na kolejne zajęcia i konsultacje. Wszelkie informacje można znaleźć TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy