W Muzeum Misyjno-Etnograficznym Księży Werbistów w Pieniężnie odbył się wernisaż wystawy prac tajwańskiego artysty Liao Ci Fu "Oddech gór, szept wód". - Bardzo wam dziękuję za przybycie. Witam wszystkich przybyłych gości. Jak widać, sztuka nie ma granic - mówił Liao Ci Fu.
W kościele Chrystusa Odkupiciela Człowieka zainaugurowano wieczystą adorację Najświętszego Sakramentu. Uroczystej Mszy św. przewodniczył abp Józef Górzyński. - Niech dobry Bóg da siłę tym, którzy w nieustającej adoracji chcą uczestniczyć - modlił się metropolita warmiński.
We wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej w licznych parafiach naszej archidiecezji odbywają się Nabożeństwa Fatimskie. Również w kościele Miłosierdzia Bożego w Olsztynie wybrzmiały słowa pieśni: „Ave Maria”. - Zawsze z utęsknieniem czekam na dzień 13 maja, kiedy rozpoczynają się w naszej parafii Apele Fatimskie - podkreślała pani Kamila.
Dziś Wyższe Seminarium Duchowne "Hosianum" otworzyło swoje drzwi na oścież, by po całej archidiecezji rozniosło się jedno wielkie "dziękujemy". Coroczny Dzień Wdzięczności i tym razem był radosnym świętem, pełnym wielu atrakcji.
Pobieranie listy
↓Wszystkie aktualności↓
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.