Nowy numer 21/2018 Archiwum

Bez drugiej tury

W tych miejscowościach już w pierwszej turze mieszkańcy wybrali swoich przedstawicieli.

W środę rano PKW podała wykaz wójtów, burmistrzów i prezydentów wybranych w pierwszej turze wyborów. Poniżej zestawienie dotyczące naszego regionu:

Gmina

Powiat

Nazwisko i imiona kandydata

% głosów

Barczewo, gm.

olsztyński

Nitkowski Lech Jan

51,62

Bartoszyce, gm.

bartoszycki

Gut Jadwiga

54,12

Biskupiec, gm.

olsztyński

Kozłowski Kamil Mieczysław

55,82

Braniewo, gm.

braniewski

Sielicki Tomasz

67,31

Dąbrówno, gm.

ostródzki

Zwaliński Piotr

55,23

Dobre Miasto, gm.

olsztyński

Trzaskowski Stanisław Grzegorz

50,81

Dubeninki, gm.

gołdapski

Zieliński Ryszard

70,21

Dywity, gm.

olsztyński

Szydło Jacek Tomasz

51,81

Elbląg, gm.

elbląski

Kwoczek Genowefa

56,40

Ełk, m.

ełcki

Andrukiewicz Tomasz Mariusz

77,30

Frombork, gm.

braniewski

Wrońska Małgorzata Marta

57,18

Gołdap, gm.

gołdapski

Luto Tomasz Rafał

55,34

Górowo Iławeckie, gm.

bartoszycki

Olszewska-Świtaj Bożena Jadwiga

80,69

Górowo Iławeckie, m.

bartoszycki

Kostka Jacek Przemysław

65,05

Gronowo Elbląskie, gm.

elbląski

Ślęzak Marcin Szczepan

86,21

Janowiec Kościelny, gm.

nidzicki

Grochala Bożena

57,26

Kętrzyn, m.

kętrzyński

Hećman Krzysztof Wiesław

53,54

Kiwity, gm.

lidzbarski

Tkaczuk Wiesław Jan

64,43

Kolno, gm.

olsztyński

Duda Henryk Kazimierz

51,66

Kolno, m.

kolneński

Duda Andrzej

86,08

Kowale Oleckie, gm.

olecki

Locman Krzysztof

56,96

Kozłowo, gm.

nidzicki

Jankowski Jacek

55,01

Lelkowo, gm.

braniewski

Popiel Stanisław

67,48

Lidzbark Warmiński, gm.

lidzbarski

Andrukajtis Fabian

55,06

Lubomino, gm.

lidzbarski

Mazur Andrzej Jan

62,08

Łukta, gm.

ostródzki

Malinowski Robert Bronisław

68,99

Małdyty, gm.

ostródzki

Krajewski Marcin Paweł

54,31

Mikołajki, gm.

mrągowski

Jakubowski Piotr Zbigniew

70,83

Miłakowo, gm.

ostródzki

Gawryluk Aleksander

63,34

Miłomłyn, gm.

ostródzki

Siwkowski Stanisław Henryk

59,83

Morąg, gm.

ostródzki

Sobierajski Tadeusz Zbigniew

59,35

Mrągowo, gm.

mrągowski

Krasiński Jerzy Wiesław

62,63

Nidzica, gm.

nidzicki

Kosmala Jacek

54,09

Olecko, gm.

olecki

Olszewski Wacław

54,61

Orneta, gm.

lidzbarski

Popiel Ireneusz

68,73

Ostróda, gm.

ostródzki

Fijas Bogusław Jerzy

81,42

Pasłęk, gm.

elbląski

Śniecikowski Wiesław Grzegorz

53,72

Piecki, gm.

mrągowski

Kurczewska Agnieszka Anna

58,35

Pieniężno, gm.

braniewski

Kiejdo Kazimierz

54,27

Płoskinia, gm.

braniewski

Kowalski Zbigniew Andrzej

63,93

Reszel, gm.

kętrzyński

Janiszewski Marek

62,34

Rozogi, gm.

szczycieński

Kudrzycki Zbigniew

60,66

Srokowo, gm.

kętrzyński

Andruszkiewicz Franciszek

74,95

Szczytno, gm.

szczycieński

Wojciechowski Sławomir

81,98

Świątki, gm.

olsztyński

Kowalczyk Sławomir

59,12

Tolkmicko, gm.

elbląski

Lemanowicz Andrzej

83,12

Wielbark, gm.

szczycieński

Zapadka Grzegorz

57,59

Wydminy, gm.

giżycki

Król Radosław

64,13

Zalewo, gm.

iławski

Żyliński Marek Błażej

60,88

 

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma