• facebook
  • rss
  • Będzie dogrywka

    Krzysztof Kozłowski

    dodane 19.11.2014 11:00

    W tych miejscowościach odbędzie się druga tura wyborów.

    Lista miejscowości, w których 30 listopada odbędzie się druga  tura wyborów wraz z kandydatami i ich poparciem w pierwszej turze.

     

    Gmina

    Powiat

    Nazwisko i imię kandydata

    % głosów

    Banie Mazurskie, gm.

    gołdapski

    Sobuta Jan

    21,69

    Kuliś Łukasz

    19,21

    Barciany, gm.

    kętrzyński

    Kozyra Ryszard

    49,87

    Wiśniewski Łukasz Jakub

    29,10

    Biała Piska, gm.

    piski

    Stępniak Wojciech Zbigniew

    49,25

    Sokołowska Beata

    22,62

    Bisztynek, gm.

    bartoszycki

    Dominiak Marek Kazimierz

    32,69

    Filipczyk Zbigniew

    30,06

    Braniewo, m.

    braniewski

    Mroziński Henryk

    41,69

    Trzcińska Monika Dorota

    29,04

    Elbląg, m.

    Elbląg

    Wilk Jerzy Zbigniew

    37,25

    Wróblewski Witold Marek

    31,01

    Ełk, gm.

    ełcki

    Polkowski Antoni

    36,79

    Osewski Tomasz

    24,91

    Gietrzwałd, gm.

    olsztyński

    Sieczkowski Marcin

    37,26

    Ziółkowski Mieczysław Wiesław

    26,26

    Godkowo, gm.

    elbląski

    Bondaruk Andrzej

    42,82

    Grzywalski Janusz Ryszard

    39,12

    Grunwald, gm.

    ostródzki

    Kacprzyk Henryk Jan

    40,55

    Szczepkowski Adam Marian

    26,06

    Janowo, gm.

    nidzicki

    Szymański Waldemar Adam

    46,75

    Bartkowski Dariusz

    43,16

    Jeziorany, gm.

    olsztyński

    Czabrycki Zbigniew Paweł

    32,78

    Boczkowski Leszek

    32,63

    Jonkowo, gm.

    olsztyński

    Giecko Wojciech

    42,76

    Remiszewski Waldemar

    30,67

    Kętrzyn, gm.

    kętrzyński

    Jarosik Sławomir Marek

    46,90

    Bobrowski Paweł Krzysztof

    35,93

    Korsze, gm.

    kętrzyński

    Ostrowski Ryszard

    39,77

    Janiszewska Alina

    36,05

    Lidzbark Warmiński, m.

    lidzbarski

    Wiśniowski Jacek

    43,46

    Wajs Artur Ryszard

    40,69

    Mrągowo, m.

    mrągowski

    Siemieniec Otolia Anna

    35,90

    Cybul Waldemar Marek

    17,60

    Olsztyn, m.

    Olsztyn

    Małkowski Czesław Jerzy

    39,53

    Grzymowicz Piotr Władysław

    25,40

    Olsztynek, gm.

    olsztyński

    Wrochna Artur Zenon

    45,59

    Tytz Jerzy Stanisław

    43,19

    Ostróda, m.

    ostródzki

    Najmowicz Czesław Jan

    27,32

    Dąbrowski Olgierd

    22,77

    Pasym, gm.

    szczycieński

    Łachmański Cezary

    33,56

    Mius Bernard Piotr

    25,55

    Pisz, gm.

    piski

    Alicki Jan

    45,55

    Szymborski Andrzej Janusz

    40,49

    Purda, gm.

    olsztyński

    Płoski Piotr Karol

    48,11

    Duda Piotr Andrzej

    29,56

    Sępopol, gm.

    bartoszycki

    Wołosiuk Irena

    48,20

    Mucha Grzegorz

    32,36

    Sorkwity, gm.

    mrągowski

    Maciejewski Józef

    46,61

    Wołkowicz Piotr

    35,42

    Stawiguda, gm.

    olsztyński

    Derdoń Irena

    43,79

    Różański Piotr

    23,84

    Świętajno, gm.

    olecki

    Kisiel Andrzej Stanisław

    42,55

    Trus Janina

    22,91

     

    «« | « | 1 | » | »»

    TAGI: WYBORY 2014

    oceń artykuł

    Zobacz także

    Reklama

    Komentowanie dostępne jest tylko dla .

    Reklama

    Zapisane na później

    Pobieranie listy

    Reklama

    przewiń w dół