Nowy Numer 8/2018 Archiwum

Wymieniaj, sprzedawaj, wspieraj

Majowy Kiermasz Rodzinny w Olsztynie.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie Arka oraz Klub Aktywnej Rodziny Pajacyk serdecznie zapraszają na kiermasz rodzinny, który odbędzie się 20 maja w godzinach 10-13 w budynku stowarzyszenia Arka w Olsztynie przy ul. Niepodległości 85.

- Kiermasz to świetna okazja do pozbycia się tego co niepotrzebne, nielubiane, za małe lub za duże ale wciąż w dobrym stanie. Wiosna to znakomity czas na na zmianę garderoby i przewietrzenie wszystkich szaf a może nawet na wciąż odkładane generalne porządki w piwnicy, garażu czy na strychu... - mówi Anna Gorzynik z Klubu Aktywnej Rodziny Pajacyk.

Podczas kiermaszu będzie można sprzedać/kupić/wymienić ubrania, zabawki, rękodzieło, ale też spróbować domowego chleba ze smalcem, skorzystać z bufetu Stowarzyszenia Arka z domowymi kanapkami, rogalikami i ciastami. Zaplanowane są również aktywne zajęcia dla dzieci, które poprowadzi trener Adam.

Cały dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na działania statutowe Stowarzyszenia Arka oraz Fundacji Aktywnej Rodziny. Dla wszystkich wstęp jest bezpłatny, ale każdy, kto będzie chciał swoje niepotrzebne rzeczy sprzedawać czy wymieniać będzie musiał zarezerwować stanowisko dla siebie - to koszt 15zł,a rezerwację można wykonać telefonicznie lub sms na numer 517236262. Pod tym samym numerem można się również dowiedzieć więcej szczegółów.

- Serdecznie zapraszamy na kiermasz. A jeśli ktoś nie chce sprzedawać czy wymieniać może po prostu swoje rzeczy oddać na potrzeby podopiecznych Arki - zachęca Anna Gorzynik.

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Reklama

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy