• facebook
 • rss
 • Przyjdź na manifest

  Krzysztof Kozłowski

  dodane 17.06.2017 08:50

  - Polacy chcą żyć w kraju, w którym ludzie wzajemnie się doceniają i cieszą ze swoich sukcesów - mówi ks. Jacek Stryczek.

  Szlachetna Paczka ruszyła z nową kampanią społeczną pod hasłem: „Lubię ludzi”. Już 20 czerwca o 18.00 przy olsztyńskim ratuszu odbędzie się nietypowy happening.

  - Każdy, kto na niego przyjdzie, będzie mógł podpisać się pod manifestem, którego celem jest zjednoczenie Polaków wokół wspólnych wartości: wrażliwości, życzliwości, pracowitości oraz drużynowości - mówi Adrian Tymecki.

  - Polacy chcą żyć w kraju, w którym ludzie wzajemnie się doceniają i cieszą ze swoich sukcesów - mówi inicjator Szlachetnej Paczki, ks. Jacek „Wiosna” Stryczek. - W kraju, w którym ludzie dostrzegają swoje potrzeby, pomagają sobie i są gotowi przyjmować pomoc. Gdzie do sukcesu dąży się uczciwą pracą. Są też siebie ciekawi, otwarci, chcą ze sobą rozmawiać, poznawać się i współpracować. Chcemy ich w tym wesprzeć. Wydobyć z nich to, co już w sobie mają. To, co najpiękniejsze – tłumaczy ideę „Lubię ludzi”.

  Happening w Olsztynie jest częścią cyklu wydarzeń „Lubię ludzi w Polsce”. Szlachetna Paczka zachęca Polaków do dołączenia do akcji i zamanifestowania wyznawanych wartości. Każdy, kto zechce się włączyć, będzie mógł to zrobić na wiele sposobów: począwszy od podpisania się pod manifestem, przez zakup dedykowanych gadżetów (opaska, koszulka, torba, notes), aż po aktywne zaangażowanie się w jeden z wielu projektów realizowanych przez Stowarzyszenie „Wiosna”, które co roku pomagają tysiącom potrzebujących.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół