Nowy numer 42/2019 Archiwum

Najważniejsza jest rodzina

W parafii św. Jakuba w Olsztynie odbył się festyn rodzinny.

Festyn rodzinny „Jakubowa integracja” odbył się już po raz drugi. - Celem jest zintegrowanie środowiska olsztyńskiej starówki, w szczególności naszej parafii. To ma być integracja przez zabawę całych rodzin - tłumaczy ks. Paweł Grzesiak. Dodaje, że jest to zabawa bez alkoholu, by przełamywać stereotypy typowych festynów.

Jakubowa integracja rozpoczęła się od Mszy św. w konkatedrze św. Jakuba, następnie uczestnicy udali się do Centrum św. Jakuba, gdzie na placu czekały na nich różne atrakcje: zabawy, występy zespołów muzycznych i grup tanecznych, tańce integracyjne i poczęstunek - cała zabawę prowadziła grupa Twoi Wodzireje.

- Jest to festyn rodzinny, gdyż najważniejszą wartością jest właśnie rodzina. Chcemy zachęcić wszystkich do spędzania czasu w gronie rodzinnym - mówi ks. Grzesiak.

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL