Posłaniec Warmiński

Niech rodziny będą silne

Po raz kolejny rozpoczynamy w naszym regionie Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny, które co roku stają się doskonałą platformą wymiany myśli i próbą odpowiedzi na wiele trudnych pytań.

Przez te kilkanaście lat Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny zawsze miały hasło przewodnie, gdzie zawsze głównym punktem odniesienia była właśnie rodzina – jej kondycja i rola we współczesnym świecie. Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny to inicjatywa, która poprzez szereg spotkań i dyskusji osób z różnych środowisk dała początek wielu cennym inicjatywom. Inicjatywom pomagającym wspierać rodzinę we wszystkich możliwych aspektach – społecznych, duchowych i finansowych.

Wiele udało się już dokonać, ale przed nami wciąż nowe zadania i wyzwania, które, mam nadzieję, umocnią pozycję tej podstawowej komórki społecznej, jaką jest rodzina.

Życzę, aby Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny były nie tylko czasem ożywionej dyskusji, ale także refleksji nad tym, dokąd dążymy i co we współczesnym świecie jest najważniejsze. Niech nasze polskie rodziny będą silne, aktywne i szczęśliwe. Niech będą źródłem bezpieczeństwa i wsparcia dla każdego człowieka.

Marian Podziewski

wojewoda warmińsko-mazurski

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..