Nowy numer 48/2020 Archiwum

Za kilka lat wrócą jako studenci

Stypendyści z Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” spędzili w Olsztynie kolejny dzień.

Tym razem 1200 stypendystów udało się na kampus Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, gdzie wzięli udział w przygotowanych specjalnie dla nich zajęciach związanych z prezentacją poszczególnych wydziałów. Większość stypendystów to uczniowie gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, którzy być może w przyszłości skorzystają z oferty UWM-u i będą kontynuować naukę właśnie na jeden z wydziałów olsztyńskiej uczelni.

Po zajęciach na uniwersytecie stypendyści podzieleni na grupy mogli skorzystać z Aquasfery oraz wziąć udział w zajęciach w planetarium.

Hitem dnia będzie jednak koncert zespołu Czerwony Tulipan, który odbędzie się w Amfiteatrze im. Czesława Niemena.  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama