Nowy numer 48/2020 Archiwum

Pierwszy raz na Warmii

Świadectwo Natalii Walczuk.

Pochodzę z małej miejscowości na wschodzie Polski Nowe Litewniki. Jest to diecezja drohiczyńska. Stypendystką jestem od roku, teraz idę do drugiej klasy liceum. Byłam już wcześniej na obozie w Lublinie. Jestem po raz pierwszy na Warmii, pierwszy raz w Olsztynie. Jest po prostu super, bardzo dużo zieleni, dużo lasów, bardzo spokojne otoczenie. Pewnie w roku akademickim, kiedy są studenci jest trochę inaczej, ale ogólnie bardzo mi się tu podoba. A najlepsze w obozie? Oczywiście ludzie.

Dziś mieliśmy pielgrzymkę do Gietrzwałdu, ja z powodu kontuzji musiałam jechać autobusem i bardzo żałuję, że nie mogłam sama tu przyjść. Ale i tak bardzo się cieszę, że tu jestem. Wcześniej o Gietrzwałdzie nic nie słyszałam, a to naprawdę wyjątkowe miejsce.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama