Nowy numer 48/2020 Archiwum

Sam wybieram swoją przyszłość

Świadectwo Michała Książek.

Pochodzę z małej wioski w diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Będę chodził do III klasy liceum, jestem stypendystą pierwszy rok, to mój pierwszy obóz. Najbardziej w obozie podoba mi się to, że spotkałem tu naprawdę fajnych ludzi. Poza tym Aquasfera, wykłady na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Sam wybieram się na Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie. Dzisiejsza pielgrzymka do Gietrzwałdu nie była ciężka, to w końcu tylko 18 kilometrów. Wstaliśmy koło 5 rano i po krótkim apelu ruszyliśmy w drogę.

Bardzo się cieszę z tego, że jestem stypendystą – mogę dzięki niemu rozwijać się w kierunkach, które sobie wybrałem np. grać na gitarze. Kupiłem też sobie zbiory zadań z chemii i matematyki, chciałbym bardzo dobrze zdać maturę z tych przedmiotów. Fundacja daje naprawdę dużo, choćby takie spotkania, jak to.  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama